Przewóz rzeczy i paczek do Niemiec

Potrzebujesz wysłać paczkę do Niemiec? My Ci to umożliwimy, to tego zrobimy to szybko i bezpiecznie! Jako ciągle rozwijająca się firma wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i umożliwiamy przekazanie paczki za pomocą busów kursujących z pasażerami między Polską a Niemcami.

Przewóz paczek realizujemy w ramach naszych regularnych kursów do Niemiec. Gwarantujemy bezpieczny transport przesyłki pod wskazany adres o ustalonej porze.

Z Lublina do Manhaim w 12 godzin

  • ekspresowy transport osób z Lubelszczyzny do Niemiec - przejazd zajmuje tylko 12 godzin!
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Jak nadać przesyłkę do Niemiec

Cała procedura nadania przesyłki jest bardzo prosta. Aby Twoja paczka dotarła do Niemiec należy podać dane osobowe i adresowe swoje oraz odbiorcy w Niemczech, a także podstawowe informacje na temat paczki takie jak wymiary, wagę oraz krótki opis co zawiera paczka.

Transportowane paczki z Lublina do Niemiec pozostają z kierowcą aż do czasu przekazania ich do odbiorcy. Przesyłki odbieramy i dostarczamy osobiście – bez pośrednictwa firm trzecich, dzięki mamy pełną kontrolę nad przesyłką. Gwarantujemy że rzeczy które zostały nam powierzone, będą odpowiednio zabezpieczone, a możliwość ich uszkodzenia bądź zgubienia zostanie całkowicie wyeliminowana.

Gdzie dostarczamy paczki

Obsługujemy wiele miast w Polsce, zadzwoń do nas w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. Głównymi miastami, z których odbieramy paczki w Polsce są: Lublin, Chełm, Zamość Rzeszów, Kraków, Kielce, Radom, Warszawa, Częstochowa, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań oraz wiele innych.

m.in.: Berlin, Dresden, Darmstadt, Frankfurt nas Manem, Lipsk, Hanower, Mannheim i więcej.

Każde zlecenie dostosowujemy do potrzeb Klienta, ustalając możliwość transportu, czas i miejsce odbioru i dostarczenia rzeczy. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2017 niemcybusem.pl, Projekt i wykonanie VILARO