Przebieg trasy Lublin – Mannheim przez Rzeszów, Kraków i Katowice

Udostępniamy przejazdy z wielu miast Polski. Niezależnie czy Państwo poszukują wyjazdu z południowej czy wschodniej części kraju. Dajemy możliwość przewozu z takich miast jak Lublin , wraz z przejazdem przez Rzeszów, jak też przez Kraków czy przez Katowice. Wyznaczenie właśnie takiej trasy wpływa na godzinę przyjazdu do docelowego miasta, jakim jest Mannheim. Trasy są tak zaplanowane, aby szybko i bez zbędnych postojów dotrzeć do danego miasta.

Wiemy, że nasi Klienci cenią komfortową podróż, dlatego dokładamy wszelkiej staranności do planowanych połączeń. Staramy się unikać niepotrzebnych postojów, co przekłada się na czas jazdy. Szybka i sprawna podróż daje pewność dotarcia do Niemiec w krótkim czasie. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość rezerwacji w naszych busach.

Z Lublina do Manhaim w 12 godzin

  • ekspresowy transport osób z Lubelszczyzny do Niemiec - przejazd zajmuje tylko 12 godzin!
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Wyjazdy z województwa lubelskiego

Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Lublinie. Realizujemy na terenie wspomnianego miasta wyjazdy do Niemiec umożliwiając również skorzystanie z usługi „door – to – door”, która daje możliwość odbioru osoby z konkretnego adresu. Ta wygodna propozycja ułatwia naszym Klientom zaplanować całą podróż, inaczej mówiąc: eXpressowo „z lubelskiego od 12h na miejscu” to sposób szybkiego przejazdu do konkretnego miasta w Niemczech.

Zależy nam na zadowoleniu podróżujących osób, które korzystają z naszych busów, dlatego wyszliśmy ze wypomnianą ofertą naprzeciw potrzebom przyszłych i obecnych Klientów.

Odbieramy z wielu miast Polski

Duża sieć połączeń pozwala na wybranie miasta, z którego Klient chce wyjechać busem do Niemiec. Oferujemy połączenia z takich punktów Polski jak: Bełchatów, Łęczna, Tarnów czy Zawiercie. Szczegółowa lista miast znajduje się na naszej stronie, co pozwala na elastyczne dobranie przez Państwa najlepszego połączenia.

Przewidujemy również odbiory Klientów z innych miast , które są spoza wyznaczonej trasy po wcześniejszym uzgodnieniu z podróżnym. Bezpieczne busy są dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy nowoczesne samochody, które dowiozą podróżnych do celu.

Trasa w Polsce: Lublin – Rzeszów – Kraków – Katowice – Wrocław – Legnica

Dokładamy starań, aby zaplanowane trasy prowadzące prze Polskę miały jak najkrótszy czas przejazdu. Uwzględniamy wszelkie utrudnienia na drogach krajowych, takie jak remonty czy objazdy.

Zapewniamy przyjazdy busów o wskazanych godzinach oraz doświadczonych kierowców, którzy mają pięcioletnie doświadczenie w przewozach na terenie kraju, jak i na trasach międzynarodowych. Dodatkowo każdy z podróżujących jest objęty ubezpieczeniem, a to z kolei daje gwarant bezpiecznej jazdy.

Trasa w Niemczech: Drezno – Eisenach – Frankfurt nad Menem – Mannheim

Mając na uwadze bezpieczeństwo powrotu do kraju dajemy Państwu pewność wygodnej podróży, która została tak dopasowana, aby czas jazdy był możliwie jak najkrótszy. Stałe godziny odjazdów umożliwiają wygodne zaplanowanie wyjazdu do Polski. Wyjazdy z Drezna przez Eisenach, Frankfurt nad Menem czy Mannheim są konkurencyjne cenowo, ponieważ koszt kształtuje się już od 250 zł za osobę. Czas odjazdu planujemy o wczesnych godzinach przez co można uniknąć niepotrzebnych postojów związanych z dużym ruchem na drogach.

Nasze wieloletnie doświadczenie, nowoczesne i wygodne busy są odpowiedzią na Państwa oczekiwania. Stale rozwijamy swoje usługi, aby każdy nasz Klient miał możliwość skorzystania z szerokiej oferty busów na trasie Polska – Niemcy. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo oraz jakość wykonywania przejazdów, dlatego dbamy o każdy aspekt podróży. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej jak i do bezpośredniego kontaktu w spawie wyjazdów zagranicznych.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2017 niemcybusem.pl, Projekt i wykonanie VILARO